BK Děčín
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BK Děčín

Neoficiální fórum fanoušků basketbalového klubu Děčín
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Nový časopis o Basketbale

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
BigB3n
Admin
BigB3n


Poeet p?íspivku : 105
Age : 39
Registration date : 29. 06. 07

Nový časopis o Basketbale Empty
PříspěvekPředmět: Nový časopis o Basketbale   Nový časopis o Basketbale Icon_minitimeTue Aug 28, 2007 8:00 pm

Urcite jste si uz vsimli, ze zacal u nas vychazet casopis venovany basketu (vice na www.basketmag.cz). Zajimalo by mne, zda se nekomu z vas podarilo tento casopis sehnat v Decine (ja jsem zkousel stesti v trafice v Tescu, bohuzel neuspesne).
Návrat nahoru Goto down
https://bkdecin.forumczech.com
Noira3

Noira3


Poeet p?íspivku : 16
Registration date : 02. 07. 07

Nový časopis o Basketbale Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový časopis o Basketbale   Nový časopis o Basketbale Icon_minitimeWed Aug 29, 2007 12:35 pm

BigB3n napsal:
Urcite jste si uz vsimli, ze zacal u nas vychazet casopis venovany basketu (vice na www.basketmag.cz). Zajimalo by mne, zda se nekomu z vas podarilo tento casopis sehnat v Decine (ja jsem zkousel stesti v trafice v Tescu, bohuzel neuspesne).

Taky jsem ho hledala a nikde ani ťuk(spíš na mě koukali jak na blázna, co si to vymýšlím Rolling Eyes), ale má to být jen v síti PNS a to třeba trafiky v obchoďácích nejsou..
Návrat nahoru Goto down
BigB3n
Admin
BigB3n


Poeet p?íspivku : 105
Age : 39
Registration date : 29. 06. 07

Nový časopis o Basketbale Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový časopis o Basketbale   Nový časopis o Basketbale Icon_minitimeWed Aug 29, 2007 2:22 pm

Tak jsem dostal info ze by ho meli mit v Bynove na zastavce U zamecku v trafice, az pojedu z prace tak to overim a podam info Wink
Návrat nahoru Goto down
https://bkdecin.forumczech.com
Falda

Falda


Poeet p?íspivku : 18
Registration date : 05. 07. 07

Nový časopis o Basketbale Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový časopis o Basketbale   Nový časopis o Basketbale Icon_minitimeWed Aug 29, 2007 3:00 pm

Já jsem nový basketbalový časopis sehnal hned na první pokus. alien Byl to stánek v Podmoklech naproti papírnictví Bernard,ale měli jen pár kusů. Tak můžete zkusit štěstí tam, ten časopis je opravdu skvěle provedenej. farao
Návrat nahoru Goto down
BigB3n
Admin
BigB3n


Poeet p?íspivku : 105
Age : 39
Registration date : 29. 06. 07

Nový časopis o Basketbale Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový časopis o Basketbale   Nový časopis o Basketbale Icon_minitimeWed Aug 29, 2007 7:09 pm

Tak se mi nakonec podarilo v Bynove uspet, ale bohuzel pro ostatni jsem koupil posledni cislo co meli geek
Návrat nahoru Goto down
https://bkdecin.forumczech.com
Sponsored content





Nový časopis o Basketbale Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový časopis o Basketbale   Nový časopis o Basketbale Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Nový časopis o Basketbale
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
BK Děčín :: BK Děčín :: Pokec-
Přejdi na: