Poeet p?íspivku : 105
Age : 39
Registration date : 29. 06. 07

1.kolo 03.10.2007 18:00 - BK Děčín : G. Nový Jičín - 71:77 Empty
PříspěvekPředmět: 1.kolo 03.10.2007 18:00 - BK Děčín : G. Nový Jičín - 71:77   1.kolo 03.10.2007 18:00 - BK Děčín : G. Nový Jičín - 71:77 Icon_minitimeMon Oct 01, 2007 9:57 am

Přípravné utkání před sezonou 21.9.07:
GEOFIN NOVÝ JIČÍN - BK DĚČÍN 90:72 (28:18, 52:36, 67:59)
Střelci soupeře: Venta 16 (trojky 3/3), Chapman 15, Reinberger 13 (trojky 3/3), Gavlák 12 (trojky 4/4), Pelikán 10, Štec 9 (trojky 4/3), McMillian 8, Šarovič 4 (5 asistencí), Hájek 3 (7 doskoků)

* Hráči BK Děčín, kteří působili u dnešního soupeře nebo naopak, jiná zajímavost:
Se stejným soupeřem jsme vstupovali do MNBL i v minulé sezoně 2006/2007, také v Děčíně.

* Bilance týmů - poslední přípravné utkání:
BK Děčín: výhra venku v Ústí n.L.
Geofin Nový Jíčín: výhra doma s NH Ostrava

* Zranění hráčů před utkáním (fyzioterapeut p.Toncar): -----

Soukup Miroslav- po plastice kolenního vazu, návrat na palubovku v měsíci prosinec, leden

* Názor BK Děčín:
Pavel Stara (gen.manažer): „ S tímto soupeřem jsme zahajovali i minulou sezonu 06/07 a byl to vstup vítězný. Byli bychom samozřejmě šťastní, pokud by se historie opakovala. Musím však dodat, že tentokrát nás čeká daleko těžší utkání. Nový Jíčín sestavil tým velmi brzy a je to na jejich sehranosti a výsledcích v přípravě znát. Navíc je tým vhodně sestavený na všech pozicích a velmi vyrovnaný, což bude asi i velkou předností v celém průběhu ligy. U nás naopak sestavení týmu a hlavně celková příprava byla kostrbatá i vzhledem k účasti našich hráčů v reprezentaci ČR a v univerzitním výběru. Tým se ale každým dnem více a více sehrává a to je pozitivní. Jdeme do utkání odhodláni s cílem zvítězit. Spoléháme i na své skvělé fanoušky, že nás přijdou v premiérovém utkání této sezóny povzbudit a pomohou nám k co nejkvalitnějšímu výkonu.“

71:77 (17:20, 28:33,42:60)
Komentář po zápase

BK Děčín - Geofin Nový Jíčín 71:77 (17:20, 28:33,42:60)

V prvním utkání nové ligové sezóny v Děčíně se na první koš čekalo poměrně dlouho. Obrany dominovaly nad útoky obou celků v první, ale především ve druhé čtvrtině. Hlavně proto se do šaten po prvním poločasu odcházelo za stavu 28:33. Nástup do třetí čtvrtiny pak poznamenal ráz celého utkání. Novojičínští se začali prosazovat v útoku, pokračovali v agresivní obraně z prvního poločasu a vyhráli třetí čtvrtinu 14:27 a celkově vedli o 16 bodů. Poslední dějství začalo náporem domácích a díky třem trojkám v řadě a úspěšné zónové obraně stáhnul Děčín vedení Nového Jičína pod deset bodů a schylovalo se k dramatu. Za stavu 63:69 však děčínský Grier neproměnil střelu za dva body a vzápětí nejlepší hráč utkání Šarovič na druhé straně hřiště svoji tříbodovou střelu proměnil a tím utkání v podstatě rozhodl. Geofin už si poté závěr pohlídal trestnými hody a odvezl si z Děčína dva cenné body. Nás čeká tvrdá práce, máme co zlepšovat- každý hráč si to musí uvědomit.

body: Prach Pavel 16, Argrett Damien 16, Grier Rico 16, Balík Marek 6, Houška Pavel 4, Houška Jakub 4, Tanaskovič Aleksandr 3, Holanda Jiří 3, Miloš Pavel 2, Jiráň Aleš 1 - Venta Matej 18, Sarovic Robert 16, Pelikán Rostislav 11, Štec Marek 10, Chapman Joseph Edward 10, McMillian Jeffrey James 6, Hájek David 4, Reinberger Štěpán 2, Gavlák Juraj 0; střelba 3b.: 24/11:12/5; střelba 2b.: 39/15:37/20; TH: 15/8:30/22; doskoky: 28:34; chyby: 26:19; 5 chyb: 40. Prach Pavel; rozhodčí: Zachara Ivan, Volejník Pavel, Smetana Jiří; komisař: Výborný Rudolf; 650 diváků; nejlepší hráč: Sarovic Robert

Zbyněk Choleva (trenér hostů): Jsem samozřejmě rád, že jsem první ligové utkání vyhráli, zvláště na půdě silného Děčína. Očekávali jsme těžké utkání a to také bylo. Konečný výsledek mohl být daleko lepší nebýt poslední čtvrtiny. Kromě této čtvrtiny jsem myslím podali dobrý výkon. Tři čtvrtiny jsme hráli velmi slušně v obraně, celý zápas se nám nedařla střelba z dálky, ale i bez toho jsme dali skoro 80 bodů. V poslední čtvrtině jsem inkasovali více bodů, ale byly to nebranitelné střely, včetně 5 trojek. To bylo ale pod vlivem náporu Děčína, ale byla to jen kosmetická úprava skore. Jinak si myslím, že jsme podali dobrý výkon.

Mgr. Pavel Budínský (trenér domácích): Gratuluji soupeři k zaslouženému vítězství a jak už říkal trenér hostů dnes podali velice dobrý výkon. Mají velice dobrý tým, který výborně pracuje v obraně, přes kterou jsme se nebyli schopni prosadit v útoku, který byl pro nás dnes velký problém. Snažili jsme se najít hráče v optimální formě, ale dnes bylo hráčů, kteří by byli schopni dát koš a trochu ten tým pozvednout málo. Za 24 minut jsme dali jen 28 bodů, což je zoufale málo. Tým je z části nový, zvyká si na nového rozehrávače, bude to prostě ještě chvilku trvat. Nicméně hráči od kterých bych čekal že tým potáhnou začali hrát až za ztráty o 20 bodů a trochu utkání zdramatizovali.Možná, že kdyby se hrálo o 5 minut déle bylo by to utkání jiné, ale to už sou jen kdyby. Hosté si zasloužili vyhrát, měly pestřejší útok. Neděláme z toho žádné drama a prostě jedeme dál.

David Hájek (kapitán hostů): Řečeno už bylo asi vše. Já bych spíše ocenil Děčín, že nesložil zbraně.Za stavu o 20 bodů se dostali na dostřel a bylo z toho drama.Pak ž je to hop nebo trop. Mrzí mě jen, že ikdyž jsme hráli výborně v obraně v útoku jsme měli 20 ztrát, což je moc. Naštestí máme převahu v doskocích a tím jsme to vynahradili. Ke konci se nám dařila i střelba z dálky.

Pavel Prach (hráč domácích): Já jsem smutný z prohry, čekali jsme více. V první polovině naše obrana byla dobrá, ale útok byl katastrofální. Útočili jsme pouze v poslední čtvrtině, což je hrozně málo. Do stavu o 20 bodů jsme se báli hrát. Obrana nebyla špatná, ale musíme se ještě sehrát a myslím si, že to půjde nahoru.

Registration date : 03. 07. 07

PříspěvekPředmět: Re: 1.kolo 03.10.2007 18:00 - BK Děčín : G. Nový Jičín - 71:77   1.kolo 03.10.2007 18:00 - BK Děčín : G. Nový Jičín - 71:77 Icon_minitimeWed Oct 03, 2007 9:38 pm

mno, nic moc start do sezóny...až do poslední čtvrtiny naši v útoku stáli, jakoby nevěděli co hrát a přihrávky mířily často do rukou soupeřů Mad až ke konci zabojovali, Grier tam šoupl pár trojek, ale pozdě, škoda, byli k poražení...
BigB3n
Admin
BigB3n

Age : 39

Je to skoda. Zda se mi to nebo uz mame v Decine kazdorocne nejhorsi 3. ctvrtiny Evil or Very Mad . Ale 4. ctvrtina ukazala, ze to pujde Basketball cheers
Čaky

Čaky

Poeet p?íspivku : 18
Registration date : 30. 06. 07

jj, 3. čtvrtiny jsou zakletý, ale myslim si, že to bude šlapat v pohodě bounce Ta 4. čtvrtka to ukázala Basketball
Foxy

Foxy

Poeet p?íspivku : 4

PříspěvekPředmět: Re: 1.kolo 03.10.2007 18:00 - BK Děčín : G. Nový Jičín - 71:77   1.kolo 03.10.2007 18:00 - BK Děčín : G. Nový Jičín - 71:77 Icon_minitimeThu Oct 04, 2007 2:04 pm

na uvod teda zadna slava No snad se kluci sehrajou a priste budou hrat vic nez jednu ctvrtinu
Falda

Falda

Registration date : 05. 07. 07

Tak moc velká škoda že jsme prohráli ale když jsme vylezli z kabiny po poločasu, tak jsme byli hodně zaskočeni, asi kluci od trenéra dostali oprávněně čočku a chvíli nevěděli co hrát. Potom se otřepali, ale 22bodové manko bylo až moc velké, navíc rozhodčí taky nebyli zrovna na naší straně. No nic, musíme si hodně vzít z poslední čtvrtky a příště zkusit takhle bojovat a hrát celých 40 minut. santa Basketball
Noira3

Noira3

Poeet p?íspivku : 16
Registration date : 02. 07. 07

PříspěvekPředmět: Re: 1.kolo 03.10.2007 18:00 - BK Děčín : G. Nový Jičín - 71:77   1.kolo 03.10.2007 18:00 - BK Děčín : G. Nový Jičín - 71:77 Icon_minitimeMon Oct 08, 2007 3:57 pm

Neviděla bych to tak černě, nebylo to zas tak strašný, jen se očividně v létě nedotkli míče.. víc mě zklamala prohra v nbk, ale to se srovná... až teda přestanou být rozhozeni, že jim to nejde Basketball Very Happy