BK Děčín
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BK Děčín

Neoficiální fórum fanoušků basketbalového klubu Děčín
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Reprezentant Lukáš Kraus posílí BK Děčín

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
BigB3n
Admin
BigB3n


Poeet p?íspivku : 105
Age : 39
Registration date : 29. 06. 07

Reprezentant Lukáš Kraus posílí BK Děčín Empty
PříspěvekPředmět: Reprezentant Lukáš Kraus posílí BK Děčín   Reprezentant Lukáš Kraus posílí BK Děčín Icon_minitimeFri Nov 30, 2007 2:20 pm

TISKOVÁ ZPRÁVA

Oficiální tisková zpráva:

Kraus přestupuje do Děčína

BK Kondoři Liberec a BK Děčín se dohodli na přestupu hráče Lukáše Krause. Po uzavření kompromisu mezi požadavky Liberce a návrhy Děčína se oba severočeské basketbalové kluby domluvily na okamžitém přestupu reprezentanta ČR, který se v září účastnil ME 2007. Kraus bude v Děčíně působit do konce letošní sezony s tím, že po uplynutí této doby se vrací zpět do libereckého klubu, kde má podepsanou smlouvu do roku 2009.

„Myslíme si, že tento krok je ku prospěchu všem zúčastněným stranám. Děčínu chyběl křídelní hráč a o Lukáše měl dlouhodobější zájem. Náš tým sice ve středu přerušil černou sérii porážek, ale klub hledá nový impuls, jak „okysličit“ naši soupisku a odchod Krause nám v tuto chvíli takové řešení umožní. V neposlední řadě je to dobrý krok i pro Lukáše samotného. Děčín je klub s tradicí, kvalitním zázemím, skvělým publikem, dobrým trenérem i týmem, kam by měl Lukáš bez problémů zapadnout. Může mu pomoct dostat se zpátky do formy, kterou měl druhou polovinu minulé sezóny, což je rozhodně dobře pro celý český basketbal. My Lukášovi děkujeme za výkony odvedené v našem dresu a přejeme mu mnoho úspěchů.“ uvedl Jakub Důra, sportovní ředitel BK Kondoři Liberec.

„Sezónu jsme začali s jedním volným místem na křídle s tím, že budeme trpěliví ve výběru hráče na tento post. Po odehrání prvních dvou kol se navíc zranil Pavel Prach a to bohužel s diagnozou nutné operace a následné 6-8 týdenní léčby. Klub celou situaci řešil try-outem Philipa Perre, ale ten nesplnil očekávání. O Lukáše Krause jsme měli zájem již před začátkem sezóny a následně v jejím průběhu. Série porážek Liberce a řešení jejich situace jak ji zastavit a stále volné místo na křídle v našem týmu byly faktory vážné úvahy a následně jednání o přestupu L.Krause. Obě strany našly rychle společnou řeč ve všech zásadních věcech s tím, že důležitým faktorem bylo vyjádření i samotného hráče k celé věci. Pevně věříme, že tento přestup je pozitivní pro všechny strany a že blízká budoucnost to potvrdí, což bylo a je cílem. Lukáš je hráčem, kterého známe a který má schopnosti posunout náš tým výkonnostně výše, stejně tak jako my mu můžeme pomoci v jeho basketbalovém růstu. Jednání probíhala velmi seriozně a konstruktivně a toho si nesmírně vážíme“ uvedl Pavel Stara, generální manažer BK Děčín.

Lukáš Kraus k přestupu dodává: „Pro mě to bylo trochu překvapující, ale když jsem se dozvěděl, že se oba kluby dohodly (což u nás uprostřed sezóny nebývá zvykem) a všechny strany zastávají shodný názor, že to bude pro všechny přínos, kývnul jsem i já. Pro mne je to krok dál, neboť Děčín je klub ze špičky a může-li to pomoci také Kondorům, budu šťastný. Mám liberecký klub rád a nechci, aby to vypadalo, že ho opouštím v těžké situaci. Pokud mu však toto pomůže, je to jedině dobře.“
Návrat nahoru Goto down
https://bkdecin.forumczech.com
BigB3n
Admin
BigB3n


Poeet p?íspivku : 105
Age : 39
Registration date : 29. 06. 07

Reprezentant Lukáš Kraus posílí BK Děčín Empty
PříspěvekPředmět: Re: Reprezentant Lukáš Kraus posílí BK Děčín   Reprezentant Lukáš Kraus posílí BK Děčín Icon_minitimeFri Nov 30, 2007 2:23 pm

No tak tohle bomba. Myslim si ze by nam Lukas mohl dost pomoci Basketball
Návrat nahoru Goto down
https://bkdecin.forumczech.com
Čaky

Čaky


Poeet p?íspivku : 18
Registration date : 30. 06. 07

Reprezentant Lukáš Kraus posílí BK Děčín Empty
PříspěvekPředmět: Re: Reprezentant Lukáš Kraus posílí BK Děčín   Reprezentant Lukáš Kraus posílí BK Děčín Icon_minitimeFri Nov 30, 2007 4:22 pm

Tak hodně štěstí u nás chlape!!!! Myslím, že s ním můžeme dojít hodně daleko, už i na křídlech máme velkou sílu...... Hlavně aby vydrželo zdraví... cheers
Návrat nahoru Goto down
Falda

Falda


Poeet p?íspivku : 18
Registration date : 05. 07. 07

Reprezentant Lukáš Kraus posílí BK Děčín Empty
PříspěvekPředmět: Re: Reprezentant Lukáš Kraus posílí BK Děčín   Reprezentant Lukáš Kraus posílí BK Děčín Icon_minitimeFri Nov 30, 2007 5:48 pm

Taky přeji Lukymu u nás hodně štěstí, kvalitní výkony a pevné zdraví. flower Basketball cheers santa sunny
Návrat nahoru Goto down
Stoupa

Stoupa


Poeet p?íspivku : 21
Age : 39
Localisation : Děčín
Registration date : 03. 07. 07

Reprezentant Lukáš Kraus posílí BK Děčín Empty
PříspěvekPředmět: Re: Reprezentant Lukáš Kraus posílí BK Děčín   Reprezentant Lukáš Kraus posílí BK Děčín Icon_minitimeSun Dec 02, 2007 2:03 am

tak to je pro mě docela šok, ale jsem z toho nadšenej, Lukáše si v našem dresu přeju vidět hrát už dlouho What a Face jedeme na medaile!!!
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Reprezentant Lukáš Kraus posílí BK Děčín Empty
PříspěvekPředmět: Re: Reprezentant Lukáš Kraus posílí BK Děčín   Reprezentant Lukáš Kraus posílí BK Děčín Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Reprezentant Lukáš Kraus posílí BK Děčín
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
BK Děčín :: BK Děčín :: Informace o klubu-
Přejdi na: