PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení

17. kolo 20.12.2007 18:00; BK Děčín : BK Pardubice - 83:100

Poeet p?íspivku : 105
Age : 39
Registration date : 29. 06. 07

17. kolo 20.12.2007 18:00; BK Děčín : BK Pardubice - 83:100 Empty
PříspěvekPředmět: 17. kolo 20.12.2007 18:00; BK Děčín : BK Pardubice - 83:100   17. kolo 20.12.2007 18:00; BK Děčín : BK Pardubice - 83:100 Icon_minitimeSat Dec 29, 2007 7:39 pm

Soupeř BK S. Pardubice

Rozhodčí Vyklický Robert, Šedivý Zdeněk, Kučera Martin

Komisař Jahoda Milan

Náš soupeř

* Porovnání hlavních ukazatelů:

* Střelci soupeře, individuální výkony soupeře proti našemu týmu:
Sanders Levell (USA)- 15 b./ut., 18,3 užit./ut., 4,2 as./ut.
Williams Tarvis (USA)- 15 b./ut., 16,6 už./ut., 6 dodskoků/ut.
Phillips Sullivan- 13 b./ut., 18,5 užit./ut.
Dále střelec Novotný Jiří (40% za 3 bod) a Gamma Kamaldin 12b./ut.

* Hráči BK Děčín, kteří působili u dnešního soupeře nebo naopak, jiná zajímavost:
V našem dresu velmi úspěšně působilo hned několik hráčů- dlouholetá opora Sanders Levell, dále Williams Tarvis a Gamma Kamaldin….

* Bilance týmů - poslední přípravné utkání:
BK Děčín: výhra venku v Liberci
Pardubice: prohra venku s Ostravou

* Zranění hráčů před utkáním:
Prach Pavel- zranění kotníku, operace v říjnu 2007, prosinec zahájil lehký trénink, předpokládaný návrat na palubovky v lednu 2008

* Názor BK Děčín:
Pavel Stara (gen.manažer): „ Utkání s Pardubicemi bude velmi důležité, prestižní a určitě velmi kvalitní. Týmy mají stejnou bilanci výher a proher. Určitě nás nečeká jednoduché utkání, Pardubice nám budou chtít vrátit prohru, navíc tým posílil nový hráč, došlo k výměně trenéra. V dresu Pardubic nastoupí poprvé od svého přestupu v naší hale Levell Sanders, to bude určitě další silný moment tohoto zápasu pro všechny. Na utkání se těšíme a uděláme maximum, abychom všem našim fanouškům dali ten správný dárek. Pevně věříme, že s podporou domácího publika to zvládneme.“

Skóre

83:100 (22:26,47:50, 62:72)
Komentář po zápase

BK Děčín – Synthesia Pardubice 87:100

Začátek zápasu patřil zcela zřetelně hostům. Ti šli rychle do vedení 2:9 a 4:11, především vinou špatné obrany podkošových hráčů soupeře. Od čtvrté min. se domácí přece jenom dostávali výrazněji do hry a i s pomocí 4 bodů Tanaskoviče šli dokonce do vedení 15:13. Zbytečné chyby domácích však znovu nabídly přesně hrajícím hostům převzít vedení. Devíti body v řadě získali až šestibodový náskok – 17:23. Do závěru první čtvrtiny upravili domácí výsledek na 22:26. Začátek druhé čtvrtiny přinesl zpočátku zcela jiný basketbal. Domácí získali rychle vedení 27:26, které do 17.minuty vzrostlo až na rozdíl devíti bodů – 43:34. Ovšem přišly znovu chyby a soupeř je tvrdě trestal, takže bylo brzo po děčínském vedení – 47:41 – neboť hosté devíti body v řadě určili poločasový výsledek na 47:50.

Druhý poločas znovu odstartovali znovu hosté. Nic na tom nezměnily čtyři body J.HOUŠKY a dvě šestky ARGRETTA, neboť od stavu 53:54 tahali za delší konec opět Pardubičtí.

Nejhorší chvíle přišly mezi 26. a 29.minutou, kdy hosté zvýšili své vedení na 15 bodů – 57:72. Teprve trojka Pavla HOUŠKY a jeho následný koš stanovily skóre třetí čtvrtiny na 60:72. Posledních deset minut patřilo nejprve hostům, kteří v prvních čtyřech minutách opět získali 15tibodový náskok – 66:81. Určité naděje začaly vykřesávat body GRIERA, ARGRETTA a JAKUBA HOUŠKY a čtyři minuty před závěrem to bylo 76:81. Ovšem hosté perfektně dirigováni našim známým SANDERSEM stále udržovali dostatečný náskok, který byl minimálně tříbodový - 82:85. Děčínské hraní vabank hrálo do not kvalitativně lepšímu soupeři, který tak oplatil podzimní pardubickou prohru.

Trenér Pardubic: Ivan Vojtko

Hráli jsme vynikající basket. Přesně takový obranný, jaký preferuji. Hrajeme dobře v útoku. Je to sice trochu riziko, v Ostrave nám to nevyšlo, ale tady ano. Bohužel máme slabou lavičku. A dnes to pod košem také nebylo ono. Zasloužené vítězství pro náš tým.

Trenér Děčína: Pavel Budínský

Blahopřeji hostům k vítězství a souhlasím s kolegou, že si ho zasloužili. Předvedli asi nejlepší výkon sezóny. Užitečnost 132 a 100 bodů, to jsou opravdu vynikající čísla. Někteří hráči dominovali zejména ve hře jeden na jednoho. Nejvíce Ell, který jasně přehrál naše rozehrávače a výborně organizoval hru soupeře.

Kapitán Děčína: Jakub Houška

Dnes jsme hlavně nezvládli návrat do obrany. Soupeř dal hodně jednoduchých košů, které nás sráželi do kolen. Dostali jsme v obou poločasech 50 bodů a to je strašně moc. V útoku to bylo celkem dobré, ale ta obrana byla dnes strašná.

střelci Pardubic: SANDERS 34 (4x3), WILLIAMS 20, PŘIBYL 17, GAMMA 11, PHILLIPS 9, NOVOTNÝ 9.

střelci Děčína: P.HOUŠKA 22 (2x3), ARGRETT 19, J.HOUŠKA 17, KRAUS 8, GRIER 7 (1x3), BALÍK 6 (1x3), TANASKOVIČ 4, MILOŠ 4 (1x3).

Trojky: 5:6, trestné hody: 12/16 : 34/41, doskoky: 31:27,

ztráty: 14:12, fauly: 29:19, čtvrtiny: 22:26, 25:24, 15:22, 25:28. Rozhodčí: Šedivý, Vyklický, Kučera. Nejlepší hráč: Levell Sanders