PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení

22. kolo 19.01.2008 16:00; BK Ústí n/L : BK Děčín - 67:91

Poeet p?íspivku : 105
Age : 39
Registration date : 29. 06. 07

22. kolo 19.01.2008 16:00; BK Ústí n/L : BK Děčín - 67:91 Empty
PříspěvekPředmět: 22. kolo 19.01.2008 16:00; BK Ústí n/L : BK Děčín - 67:91   22. kolo 19.01.2008 16:00; BK Ústí n/L : BK Děčín - 67:91 Icon_minitimeFri Jan 18, 2008 10:18 am

Soupeř BK Ústí n/L

Rozhodčí Paulík Robert, Kurz Vlastimil, Smetana Jiří

Komisař Buršík Petr

Náš soupeř

* Střelci soupeře, individuální výkony soupeře proti našemu týmu:
Thomas Kevin (USA)- 17,4 bodů/utkání, Hrubý Tomáš- 17 bodů/utkání, Tomanec Jan- 14,4 bodů/utkání

* Zranění hráčů před utkáním:

Prach Pavel- zranění kotníku, operace v říjnu 2007, postupně se vrací do sestavy

Miloš Pavel- problémy s kolenem, o jeho startu se rozhodne také před utkáním

* Názor BK Děčín:

Pavel Stara (gen.manažer): „ Na derby s Ústím nad Labem se všichni těšíme, vždy mají tyto utkání jiný náboj a své kouzlo. Je jasné, že jsme jasným favoritem a tuto roli chceme také potvrdit a to hlavně kvalitním výkonem. Na druhou stranu musíme do utkání vstoupit koncentrovaně, nic nepodcenit a hrát takto celých 40 minut. Nesmíme si vůbec připustit postavení soupeře v tabulce a jejich prohry v posledních utkáních. Věříme, že derby přiláká i mnoho našich fanoušků do Ústí a bude mít odpovídající kulisu.“

67:91 (14:20,25:49,50:75)
Komentář po zápase

BK Ústí nad Labem - BK Děčín 67:91 (14:20, 25:49, 50:75)

Basketbalisté Děčína potvrdili v dnešním severočeském derby roli favorita a porazili sousední Ústí nad Labem na jeho palubovce 91:67. Ústí doplatilo na užší kádr, více než dva body dokázali nastřílet jen čtyři jeho hráči. Naopak Děčín byl úspěšnější především při střelbě trojek a už v prvním poločase rychle odskočil na rozdíl dvaceti bodů. "Myslím, že jsme tento zápas rozhodli ve druhé čtvrtině. Druhý poločas byl z naší strany horší," zhodnotil utkání děčínský trenér Pavel Budínský.

body UL: Hrubý Tomáš 22, Thomas Kevin Gerrod 17, Kramný Radim 14, Tomanec Jan 11, Englický Petr 2, Pištěcký Antonín 1, Hanzlík Zdeněk 0, Slunečko Marek 0, Žampach Adam 0, Koranda Jan 0 - Body DC: Kraus Lukáš 24, Argrett Damien 17, Houška Jakub 12, Grier Rico 11, Miloš Pavel 9, Houška Pavel 7, Soukup Miroslav 4, Tanaskovič Aleksandar 4, Prach Pavel 3, Balík Marek 0, Jiráň Aleš 0, Holanda Jiří 0; střelba 3b.: 23/2:18/7; střelba 2b.: 45/25:47/26; TH: 15/11:24/18; doskoky: 31:37; chyby: 18:16; rozhodčí: Paulík Robert, Kurz Vlastimil, Smetana Jiří; komisař: Buršík Petr; 650 diváků; nejlepší hráč: Kraus Lukáš

Pavel Budínský (trenér hostů): Jsme rádi, že jsme vyhráli. Věděli jsme, že domácí tým hraje lépe v domácím prostředí, než venku. Myslím si, že jsme tento zápas rozhodli ve druhé čtvrtině. Druhý poločas byl z naší strany horší, ale jsem rád, že jsme zde vyhráli.

Jan Šedivý (trenér domácích): Mimo výkon ve druhé čtvrtině jsem vcelku spokojen, i když celkový dojem byl dost křečovitý. Problém nám dělalo přebírání soupeře, se kterým jsme se hlavně ve druhé čtvrtině nedokázali vyrovnat.
Návrat nahoru Goto down
BigB3n
Admin
BigB3n

Age : 39

PříspěvekPředmět: Re: 22. kolo 19.01.2008 16:00; BK Ústí n/L : BK Děčín - 67:91   22. kolo 19.01.2008 16:00; BK Ústí n/L : BK Děčín - 67:91 Icon_minitimeSun Jan 20, 2008 1:47 pm

Tak vcera to byl celkem v klidku zapas Cool a v prvni pulce hral skvele Lukas Kraus. Mne teda hlavne prekvapili vysledky ostatnich zapasu Basketball , ale dobre pro nas Twisted Evil