PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení

26. kolo 06.02.2008 18:00; A+ Brno : BK Děčín - 81:93

Poeet p?íspivku : 105
Age : 39
Registration date : 29. 06. 07

26. kolo 06.02.2008 18:00; A+ Brno : BK Děčín - 81:93 Empty
PříspěvekPředmět: 26. kolo 06.02.2008 18:00; A+ Brno : BK Děčín - 81:93   26. kolo 06.02.2008 18:00; A+ Brno : BK Děčín - 81:93 Icon_minitimeWed Feb 06, 2008 8:49 pm

Soupeř A plus ŽS Brno

Rozhodčí Macela Miroslav, Rozsypal Pavel, Janovský Martin

Komisař Ringsmuth Zdeněk

Náš soupeř

* Střelci soupeře, individuální výkony soupeře proti našemu týmu:
Tahounem týmu je reprezentační rozehrávač Štěpán Vrubl- 14b./ut., 14 užit./ut.
Dále pivoti Novotný Pavel a Machač David oba s průměrem na utkání cca 12-13 bodů…

* Názor BK Děčín:

Lukáš Houser (sport.manažer): „Po sérii tří utkání s týmy z čela tabulky nás čeká další náročné utkání na půdě nebezpečného Brna. Tím začínáme novou sérii tří utkání na cizích palubovkách (Brno, Liberec, Pardubice). Vzhledem k tomu, že poslední dvě utkání v Nymburku a doma s Prostějovem se nám vůbec nevyvedla, je jasné, s jakým cílem do Brna pojedeme. Tím cílem bude jednak vyhrát, ale také zlepšit naši hru. Věřím, že jsme se poučili z posledních dvou proher a znovu předvedeme tu nejlepší hru, které jsme schopni. Určitě to však nebude jednoduché. Brno především doma podává solidní výkony, i když někdy trochu nevyrovnané (výhra nad Prostějovem, prohra s Kolínem).“

81:93 (17:27,45:53,68:63)