PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení

30. kolo 23.02.2008 17:30; USK Praha : BK Děčín - 86:70

Poeet p?íspivku : 105
Age : 39
Registration date : 29. 06. 07

30. kolo 23.02.2008 17:30; USK Praha : BK Děčín - 86:70 Empty
PříspěvekPředmět: 30. kolo 23.02.2008 17:30; USK Praha : BK Děčín - 86:70   30. kolo 23.02.2008 17:30; USK Praha : BK Děčín - 86:70 Icon_minitimeSun Feb 24, 2008 1:00 pm

* Hráči BK Děčín, kteří působili u dnešního soupeře nebo naopak, jiná zajímavost:

V dresu USK Praha na sebe ukazuje výbornými výkony i 16 letý hráč Tomáš Satoranský, velký talent českého mužského basketbalu. Na palubovce stráví v průměru necelých 14 minut.

* Bilance týmů - poslední přípravné utkání:

BK Děčín: výhra doma se Sadskou

USK: prohra v Ostravě

* Zranění hráčů před utkáním:

Marek Balík- těžký výron kotníku a následně operace, kterou se zjistilo poškození vazů.. Doba léčby se odhaduje na 6 týdnů + rehabilitace. Podobné zranění měl letos Pavel Prach a chyběl 3 měsíce.

* Názor BK Děčín:
Pavel Stara(gen.manažer): „USK Praha je velmi nevyzpytatelný a nebezpečný tým a v domácím prostředí to platí dvojnásobně, doma předvádí opravdu kvalitní výkony. O tom se přesvědčili např. Nový Jičín, Prostějov a i naše první utkání bylo vyrovnané a nebylo to vůbec jednoduché vítězství. To očekáváme i od tohoto utkání, na které se musíme velmi dobře připravit a to hlavně v obraně. Poslední naše výkony jsou dobré a tento trend musíme udržet, s tím jsme měli zatím problémy. Věříme také, že budeme mít na Folimance tradičně i naše fanoušky a že utkání společně zvládneme.“

Skóre

86:70 (16:12, 46:27, 66:47)
Komentář po zápase

body: Platt Roderick 26, Kotas Lukáš 24, Wagner Lucious 13, Andelija Muris 12, Vukotič Andrej 7, Marko Roman 4, Dvořák Daniel 0, Hruban Vojtěch 0 - Kraus Lukáš 18, Miloš Pavel 15, Grier Rico 12, Prach Pavel 8, Houška Pavel 8, Houška Jakub 4, Tanaskovič Aleksandar 4, Argrett Damien 1, Soukup Miroslav 0, Jiráň Aleš 0, Holanda Jiří 0; střelba 3b.: 14/5:22/5; střelba 2b.: 40/26:40/23; TH: 27/19:14/9; doskoky: 30:26; chyby: 17:29; 5 chyb: 32. Houška Jakub; TCH: 11. Kraus Lukáš, 32. lavička hostů; rozhodčí: Galajda Václav, Vondráček Marek, Rozsypal Pavel; komisař: Výborný Rudolf; 400 diváků

Pavel Budínský (trenér hostů): Gratuluji USK k vítězství. Mysím, že zcela zaslouženému, poněvadž my jsme dnes hráli špatné utkání, především první poločas a určitě druhou čtvrtinu. Nevím proč, ale celý tým se dnes trápil, přístup hráčů nebyl takový, jaký bych očekával. To USK umožnilo dostat se do pohodlného poločasového vedení, které i když jsme chtěli vyvinout tlak, jsme potom nedotáhli. Jsem z toho rozmrzelý, protože někteří hráči nejsou schopni podávat stabilní výkony. Pravda je také, že při trošku úzkostlivém posuzování některých situací jsme měli moc faulů, sílu pod košem jsme prostě neměli a USK toho velmi dobře využíval. Hlavně Platt byl dnes výborný a bylo těžké ho zastavit. Bylo to zcela zasloužené vítězství, protože naše rozehrávka znovu kolabovala, tam vidím také jednu z příčin.

Kenneth Scalabroni (trenér domácích): Jsme velmi rádi za toto vítězství. Vstup do utkání byl pro nás velmi dobrý. Dnes bylo lehké vést tým, hráči se nehádali, ukázali jsme jim situace z předchozího utkání před měsícem, kdy jsme výrazně prohráli, řekli jsme si, že musíme dnes hrát mnohem lépe, a to se také stalo. Chtěli jsme se víc snažit a lépe doskakovat, to byla minule katastrofa, prosazovat se v dolním postavení. Víceméně jsme Děčín celý první poločas udrželi dole. Pro mne byl nejdůležitější úsek na začátku třetí čtvrtiny, kdy Děčín velmi rychle ukrojil 6-7 bodů z našeho náskoku a my znervózněli, ale pak se nám podařilo několik akcí a udrželi jsme náskok a sebevědomí do poslední čtvrtiny. V poslední čtvrtině jsme nehráli dobře, byli jsme trochu unavení, ale konečný výsledek je zasloužený, bylo to pro nás důležité vítězství.
Návrat nahoru Goto down
BigB3n
Admin
BigB3n

Age : 39

PříspěvekPředmět: Re: 30. kolo 23.02.2008 17:30; USK Praha : BK Děčín - 86:70   30. kolo 23.02.2008 17:30; USK Praha : BK Děčín - 86:70 Icon_minitimeSun Feb 24, 2008 1:02 pm

Sad ach jo. Aspon ze mi trochu spravili naladu kluci z Harlemu Basketball . Skoda tehle prohry, uz jsme se mohli bodove srovnat s Pardubicema... Snad to prisit tyden proti Kolinu dopadne dobre bounce Basketball
Stoupa

Stoupa

Poeet p?íspivku : 21
Age : 39
Localisation : Děčín
Registration date : 03. 07. 07

tak to byl trochu propadák, už když jsem viděl v poločase poměr doskoků, bylo jasné, že není něco v pořádku No bohužel zase pořádně hráli jenom Kraus s Milošem a potvrdila se mizérie Argretta...strašná škoda, že chybí Balík, teď by se hodil
Falda

Falda

Poeet p?íspivku : 18
Registration date : 05. 07. 07

PříspěvekPředmět: Re: 30. kolo 23.02.2008 17:30; USK Praha : BK Děčín - 86:70   30. kolo 23.02.2008 17:30; USK Praha : BK Děčín - 86:70 Icon_minitimeMon Feb 25, 2008 3:12 pm

Tak máme Kevina Thomase v Děčíně, no doufejmě, že při absenci Bály nám pomůže. Na USK velká škoda, když Pardubky taky prohrály. Miloš a Kraus hráli jako jediní dobře, bohužel rozehra stále vázne a Damien stále nic a nic. Mad pale Basketball santa