PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení

5. kolo 17.10.2007 18:00; BK Děčín : Kondoři Liberec - 93:71

Poeet p?íspivku : 105
Age : 39
Registration date : 29. 06. 07

5. kolo 17.10.2007 18:00; BK Děčín : Kondoři Liberec - 93:71 Empty
PříspěvekPředmět: 5. kolo 17.10.2007 18:00; BK Děčín : Kondoři Liberec - 93:71   5. kolo 17.10.2007 18:00; BK Děčín : Kondoři Liberec - 93:71 Icon_minitimeMon Oct 15, 2007 1:13 pm

Rozhodčí Šedivý Zdeněk, Volejník Pavel, Hošek Jan

Komisař Bruna Karel

* Střelci soupeře, individuální výkony soupeře proti našemu týmu:

* Dlouhodobá bilance:

2006/2007: 5x výhra, 1x prohra ( v PLAY OFF 2:1)

* Hráči BK Děčín, kteří působili u dnešního soupeře nebo naopak, jiná zajímavost:

* Bilance týmů - poslední přípravné utkání:

BK Děčín: výhra venku s A PLUS Brno

Liberec: prohra venku v NH Ostravě

* Zranění hráčů před utkáním:

Soukup Miroslav- po plastice kolenního vazu, návrat na palubovku v měsíci prosinec, leden

Prach Pavel- zranění kotníku při tréninku 8.10., 9.10. podstoupí operaci a předpokládaná léčba je 5-6 týdnů

* Názor BK Děčín:

Pavel Stara (gen.manažer): „ Liberec se stává našim tradičním soupeřem a utkání s ním jsou vždy velmi těžká a zajímavá. Očekáváme to i tentokrát. My máme v tomto utkání jediný cíl- vítězství. Chceme potvrdit pro nás velmi cennou výhru z Brna. Další velkou motivací je připravit našim fanouškům konečně i radost z výhry na domácí palubovce. Pevně věříme, že nás přijde podpořit plná hala.“

ZAHÁJILI CESTU VZHŮRU ? BK Děčín – Kondoři Liberec 93:71

Nepříjemný soupeř z horních pater tabulky nepřijel do Děčína prodat svoji kůži lacino. Potvrzovaly to i úvodní minuty utkání, které vyústily ve stav 11:9 ve prospěch domácího týmu. Milošova trojka pak odstartovala 11 bodů, které přinesly skóre 22:12. To se hostům podařilo ještě snížit na rozdíl 7 bodů a první čtvrtina skončila po Tanaskovičově koši 24:17.

Pohyblivý soupeř však neodstoupil od svého herního projevu, který nadále působil Děčínu potíže. Postaraly se o to i přesné střely Kočvary, který nejprve snižoval na rozdíl 4 bodů (28:24), později na rozdíl 5 bodů (34:29). Pak zaúřadoval zejména Argrett a když se přidal trojkou Balík, narostl děčínský náskok na rozdíl 15ti bodů – 45:30. Přes určité nepřesnosti skončila první polovina utkání 11ti bodovým vedením domácího týmu 49:38. Druhou půli zahájili domácí dvěma přesnými střelami, které navýšily náskok na 15 bodů – 54:39, který přes některé nepřesnosti postupně narůstal až na 21 bodů – 67:46. V samém závěru pak 4 body Griera a trojka Miloše přinesly dokonce 24bodový náskok, který měl podobu 75:51. V poslední čtvrtině nastupovali postupně do hry i další hráči děčínské soupisky. Ti udržovali v podstatě více než 20bodový náskok, hlavně díky trojkám Griera (2x), Jiráně a Rouse.

Děčínský tým tak získal cenné vítězství a vylepšil si i svoje skóre.

Největší problémy dělal překvapivě děčínskému týmu nejstarší ligový hráč Kočvara. Zejména když byl nebráněn a střelecky se nemýlil. V týmu hostí se ještě výrazněji prosadili Malý, Tothové a Pomikálek. V barvách Děčína se uplatnila pivotmanská dvojice Argrett (nejlepší hráč utkání) a Tanaskovič, své si uhrál Grier a výkonem potěšili i Balík s Milošem.

Střelci Liberce: KOČVARA 20, TÓTH T. 10, TÓTH L., MALÝ a POMIKÁLEK po 8 bodech, PASTYŘÍK a BOHUNICKÝ po 5, BLAŽEK a LANDA po 3 a ŠUSTEK 1. Střelci Děčína: ARGRETT 23 (11 doskoků), MILOŠ 20 (4x3) a 7 doskoků, GRIER 17 (2x3), BALÍK 13 (3x3), TANASKOVIČ 8, JIRÁŇ 7 (1x3), ROUS 3 (1x3) a HOLANDA 2. Trojky 11:9, trestné hody 18/25 : 18/24, doskoky 43:24 ! Ztráty 13:12, fauly 22:23. Před 830 diváky řídili Šedivý, Volejník a Hošek.

body: Argrett Damien 23, Miloš Pavel 20, Grier Rico 17, Balík Marek 13, Tanaskovič Aleksandr 8, Jiráň Aleš 7, Rous Lukáš 3, Holanda Jiří 2, Houška Pavel 0, Houška Jakub 0, Zavadil Jakub 0, Perre Philip 0 - Kočvara Aleš 20, Tóth Tomáš 10, Tóth Ladislav 8, Malý Ladislav 8, Pomikálek Tomáš 8, Bohunický Dušan 5, Pastyřík Jan 5, Blažek Jakub 3, Landa Robert 3, Šustek Tomáš 1, Černošek Jiří 0; střelba 3b.: 27/11:26/9; střelba 2b.: 38/21:36/13; TH: 25/18:24/18; doskoky: 43:24; chyby: 22:23; 5 chyb: 40. Grier Rico - 31. Tóth Tomáš; rozhodčí: Šedivý Zdeněk, Volejník Pavel, Hošek Jan; komisař: Bruna Karel; 830 diváků; nejlepší hráč: Argrett Damien

Jan Slowiak (trenér hostů): Myslím, že domácí diváci musí být spokojení, protože jejich tým předvedl pěknou hru, řadu pěkných akcí a vysokou úspěšnost střelby. My jsme to utkání nezvládli již v první půli, kdy jsme dostali hrozně moc bodů - 49. To je špatné. Hodně bodů padlo po útočném doskoku domácích z druhých střel, kdy byli domací pivoti naprosto sami pod košem. Také nám nepřálo štěstí, kdy několikrát jsme již mohli získat míč, ale nedokázali jsme to a to Děčín nekompromisně trestal. To nás strašně sráželo v našem snažení a dnes se to stávalo příliš často. Do druhé půle jsme vstoupili dobře, ale koš s faulem nás opět srazil zpět. A poté se už utkání jen dohrávalo.

Mgr. Pavel Budinský (trenér domácích): Jsem moc rád za vítězství, z naší strany to byl povedený výkon, byť jsou v naší hře ještě stále nedostatky, kdy se dostaneme do vedení, ale poté polevíme v koncentraci a náskok ztrácíme. Další problém nám dělali náhradníci Liberce Kočvara a Malý, kteří vnesli do hry soupeře nové prvky. Poté přišli čtyři trojky soupeře a v poločase jsme vedli o jedenáct bodů. Do druhého poločasu jsem hráčům zdůraznil jak hrát. To se nám celkem povedlo, mohli jsme prostřídat sestavu. Těší mne, že jsme měli opět přes 40 doskoků, což svědčí o aktivitě celého týmu. Užitečnost přes 100 svědčí o dobrém dnešním výkonu.

Tomáš Pomikálek (hráč hostů): Zápas nám nevyšel jak bychem si určitě přáli. Nevycházel nám obranný doskok, dávali jsme soupeři spoustu druhých střel. Soupeř měl oproti nám daleko větší úspěšnost střelby a to rozhodlo.

Damien Argrett (hráč domácích): Sopeř má velice kvalitní tým a postrádal dnes svého nejlepšího hráče Lukáše Krause, což jsme dnes plně využili. Samozřejmě v zápase byla spousta chyb, ale hra se již hodně zlepšuje.

Registration date : 03. 07. 07

PříspěvekPředmět: Re: 5. kolo 17.10.2007 18:00; BK Děčín : Kondoři Liberec - 93:71   5. kolo 17.10.2007 18:00; BK Děčín : Kondoři Liberec - 93:71 Icon_minitimeWed Oct 17, 2007 9:38 pm

tak dneska spokojenost, co předváděl Grier s Argrettem byla krása sledovat Cool pěkně to tam z dálky dával i Miloš a Balík, celkově to bylo povedené...jen se stále nemůžou rozehrát Houškové a nová posila Perre taky nic moc, ale věřím, že to přijde
BigB3n
Admin
BigB3n

Age : 39

PříspěvekPředmět: Re: 5. kolo 17.10.2007 18:00; BK Děčín : Kondoři Liberec - 93:71   5. kolo 17.10.2007 18:00; BK Děčín : Kondoři Liberec - 93:71 Icon_minitimeThu Oct 18, 2007 8:13 am

Tak včerejší zápas parada. Balik dokazal hlavne uplne vymazat Cernoska. Jinak Perre si myslim potrebuje cas aby dostal pod kuzi nase herni systemy, bylo na nem dost videt, ze poradne nevi co se bude hrat...
Čaky

Čaky

Poeet p?íspivku : 18
Registration date : 30. 06. 07

PříspěvekPředmět: Re: 5. kolo 17.10.2007 18:00; BK Děčín : Kondoři Liberec - 93:71   5. kolo 17.10.2007 18:00; BK Děčín : Kondoři Liberec - 93:71 Icon_minitimeThu Oct 18, 2007 12:34 pm

Jj, včera to bylo super a teď už to bude snad jenom lepší a lepší. cheers Perre potřebuje čas a myslím si, že se chytne Basketball