PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení

7. kolo 24.10.2007 18:00; BK Děčín : BK Sadská - 98:83

Poeet p?íspivku : 105
Age : 39
Registration date : 29. 06. 07

7. kolo 24.10.2007 18:00; BK Děčín : BK Sadská - 98:83 Empty
PříspěvekPředmět: 7. kolo 24.10.2007 18:00; BK Děčín : BK Sadská - 98:83   7. kolo 24.10.2007 18:00; BK Děčín : BK Sadská - 98:83 Icon_minitimeWed Oct 24, 2007 9:02 am

Soupeř BK Sadská

Rozhodčí Volejník Pavel, Galajda Václav, Kučera Martin

Komisař Výborný Rudolf

Náš soupeř

* Střelci soupeře, individuální výkony soupeře proti našemu týmu:

Pivot Lyle T. (USA)- 22 bodů na utkání, Mujagič Denis (CRO)- 14 bodů na utkání, Špička David- 13 bodů na utkání, dále Harrison (USA) a Stria

* Zranění hráčů před utkáním:

Soukup Miroslav- po plastice kolenního vazu, návrat na palubovku v měsíci prosinec, leden

Prach Pavel- zranění kotníku při tréninku 8.10., 9.10. podstoupí operaci a předpokládaná léčba je 5-6 týdnů

* Názor BK Děčín:

Pavel Stara (gen.manažer BK Děčín): „ Vyhráli jsme v posledním kole v Pardubicích po velmi dobrém výkonu. V tomto trendu chceme pokračovat. BK Sadská zažívá asi nejlepší prvoligové období a určitě to bude na jejich výkonu znát. Z tohoto pohledu nesmíme vůbec nic podcenit. Je potřeba se poučit z výsledků jiných týmů, kdy Ústí a Brno nebyli daleko od senzace v předešlém kole. Klíčem k úspěchu bude koncentrovaný a bojovný výkon všech hráčů po celých 40 minut hlavně v obraně. Našim cílem je prodloužení vítězné série. Věříme, že se stoupajícími výkony týmu bude stoupat i návštěvnost v naší hale a že nás naši skvělí fanoušci co nejvíce podpoří.“

Pavel Budinský (trenér BK Děčín):

Komentář po zápase

NAMÍSTO EUFÓRIE – VELKÁ DŘINA

Předpokládat, že SADSKÁ bude obětním beránkem, se muselo ukázat jako klamné. Děčínské mužstvo ještě nestrávilo těžké pondělní utkání v PARDUBICÍCH a začalo v jakémsi útlumu. Ten nadšeně hrajícím hostům vyhovoval, neboť se tak dostali do hry. Nástup do utkání se sice podařil domácím, kteří vedli 4:0, ale nedůsledná obrana dovolovala hostům nejen držet krok, ale dokonce s pomocí tří trojek získat nečekané vedení – 9:10. To se podařilo domácím s velikou námahou do konce první desetiminutovky srovnat a do té další se šlo za stavu 23:23. Také druhých deset minut začalo dvěma koši Děčína. Když MILOŠ přidal trojku bylo to zatím nejvíce – o 7 bodů – 30:23. Přes zlepšenou obranu Děčína však hosté stále kousali a tak rozdíl ve skóre nenarůstal tak, jak bychom si přáli. Devítibodový náskok vzal brzy zasvé, neboť hosté snížili na 34:30. Potíže dělali střelci Sadské – LYLE a HUBÁLEK. Tečka za poločasem patřila Jiráňově koši a výsledek byl 48:39. Nástup do třetí čtvrtiny byl z děčínské strany opět rozpačitý. Hosté dokázali na domácí koše odpovídat. A tak se skóre pohybovalo ve svém rozdílu nejvýše o osm bodů pro domácí a uklidňující náskok stále chyběl. Děčínskou hru neopouštěla nepřesnost i v dalším průběhu hry a nevyhnula se žádnému z hráčů. A tak to na konci třetí desetiminutovky bylo 68:60. Ještě začátek posledního dějství nepřinesl žádnou změnu do vývoje hry. Hosté dokonce dokázali snížit na rozdíl pouhých 5 bodů – 70:65. Teprve v posledních pěti minutách se děčínský celek jakoby uklidnil, dařilo se mu nejen přesně přihrát, ale i střelecky se prosadit. Jeho náskok postupně narůstal od 79:73 na 85:73, později dokonce na 96:77. Hostům se podařilo ještě kosmeticky upravit výsledek na 98:83. V týmu hostí hráli prim již zmínění LYLE a HUBÁLEK, kvalitním výkonem se připojili i STRIA, HARRISON a ŠPIČKA. Z útlumu děčínské hry se postupně dostávali zejména ARGRETT, GRIER, nejlepší hráč utkání TANASKOVIČ a po střelecké stránce MILOŠ. Střelci SADSKÉ: HUBÁLEK 17, LYLE 16, STRIA 15, HARRISON 13, ŠPIČKA 12, ŠUŠÁK 7 a SÝKORA 3. Body Děčína: MILOŠ 25 (5x3), ARGRETT 19 (13 doskoků), GRIER 15 (1x3) a 6 asistencí, TANASKOVIČ 14, HOUŠKA P. 12 (11 doskoků), J.HOUŠKA 6, PERRE 3, JIRÁŇ a HOLANDA po 2. Čtvrtiny: 23:23, 25:16,20:21,30:23. Doskoky 46:21, ztráty 16:16, fauly 21:19 a trestné hody 18/21 : 13/23. Řídili Volejník, Galajda a Kučera. StiBium

body: Miloš Pavel 25, Argrett Damien 19, Grier Rico 15, Tanaskovič Aleksandr 14, Houška Pavel 12, Houška Jakub 6, Perre Philip 3, Jiráň Aleš 2, Holanda Jiří 2, Balík Marek 0 - Hubálek Michal 17, Lyle Thimothy 16, Stria Luboš 15, Harrison Aaron 13, Špička David 12, Šušák Michal 7, Sýkora Matěj 3, Šverma Miroslav 0, Malík Jan 0; střelba 3b.: 21/6:14/6; střelba 2b.: 55/31:45/26; TH: 21/18:23/13; doskoky: 46:21; chyby: 21:19; 5 chyb: 28. Špička David; rozhodčí: Volejník Pavel, Galajda Václav, Kučera Martin; komisař: Výborný Rudolf; 820 diváků; nejlepší hráč: Tanaskovič Aleksandr

Karel Forejt (trenér hostů): Myslím si, že jsme byli Děčínu po většinu času důstojným soupeřem a mohli jsme myslet i na lepší výsledek. Bohužel jsme ale hráli v menším počtu hráčů. Samozřejmě respektujeme silnou lavičku Děčína. Domácím jsme ve čtvrté čtvrtině svou nezkušeností pomohli, když jsme se dopouštěli zbytečných ztrát míče. Zcela jsme propadli v doskoku, kde nás domácí jasně přehráli. Dále nás trápí úspěšnost trestných hodů, připadá mi, že čím více je trénujem tím jsou horší. Popřál bych tedy domácím k asi povinému vítězství.

Mgr. Pavel Budinský (trenér domácích): Děkuji za kompliment, ale musím Sadské pogratulovat k dobrému výkonu. Po 35 minut to byl vyrovnaný zápas a až v posledních 5 minutách narostl rozdíl ve skóre. Hosté hráli oproti nám velice chytře, naopak mi jsme dělali hloupé chyby v obraně. Dostali jsme 83 bodů a s tím samozřejmě nejsem spokojený. Statistika doskoků je sice dobrá, ale já bych byl radší, kdyby byla větší efektivita střelby, protože někteří hráči se strašně nadřou na to, aby dali koš. V útoku jsme se dnes prostě trápili. Nezbývá nám, než trénovat a pokračovat dál. Vítězství je samozřejmě důležité z pohledu tabulky.

Matěj Sýkora (hráč hostů): Myslím, že oba trenéři už řekli to nejdůležitější. Čísla hovoří jasně, 19 útočných doskoků je moc a s tím nemůžeme vyhrávat. Rozhodla poslední čtvrtina, ve které už jsme neudrželi koncentraci a i já sám jsem dělal pod vlivem únavy chyby. Ale myslím, že po tři čtvrtiny jsme podávali dobrý výkon. Vzhledem k tomu, že jsme hráli bez dvou klíčových hráčů a ještě se vyfauloval David Špička jsme odehráli slušný zápas.

Alexandr Tanaskovič (hráč domácích): Po utkání v Pardubicích jsme si mysleli, že to bude jednoduché utkání, ale zápas byl vyrovnaný. Sadská hrála velice dobře po 35 minut. Musíme jěště stále pracovat na spoustě věcí. Těším se na sobotní utkání na USK a doufám, že budeme pokračovat ve vítězné šňůře.

Registration date : 03. 07. 07

PříspěvekPředmět: Re: 7. kolo 24.10.2007 18:00; BK Děčín : BK Sadská - 98:83   7. kolo 24.10.2007 18:00; BK Děčín : BK Sadská - 98:83 Icon_minitimeThu Oct 25, 2007 3:08 am

tak povinná výhra s celkem jasným výsledkem, 3 čtvrtiny to ale takhle jednoznačně nevypadalo, naši nic moc nehráli a Sadská měla vcelku dobrou mušku z dálky...ještě, že ke konci konečně borci zabrali, trošku škoda toho kila, ale což, výhra je doma Cool hlavně teda smekám před Milošem, ten měl zase střeleckou slinu Basketball
BigB3n
Admin
BigB3n

Age : 39

Nasi spatne branili, ale vyhra je a to je to hlavni Smile . Jinak Milos vyborne jen by mohl svoje vykony ustalit Basketball
Noira3

Noira3

Poeet p?íspivku : 16
Registration date : 02. 07. 07

PříspěvekPředmět: Re: 7. kolo 24.10.2007 18:00; BK Děčín : BK Sadská - 98:83   7. kolo 24.10.2007 18:00; BK Děčín : BK Sadská - 98:83 Icon_minitimeThu Oct 25, 2007 12:02 pm

Výhra je důležitá a historie se neptá Laughing basket to nebyl moc ke koukání, ale to se nedá nic dělat. Jinak nové posily (včetně křišťálové pracky) se ukazují vážně dobře... Mimoch Stoupo, stovky je škoda, ale přijde mi normální, že se do ní nikdy nikomu moc nechce afro
BigB3n
Admin
BigB3n

Age : 39

Akorat Perre na domacich zapasech vzdycky pusobi jako kdyz nevi co se bude hrat nebo koho ma branit, ale to se urcite casem zlepsi Wink
Foxy

Foxy

Poeet p?íspivku : 4

ale Perre se mi líbí jak ty zápasy prožívá na lavičce. Vypadá jako týmový hráč. Na to, že je tady 14 dní nebo jak dlouho.... herně má určitě co dohánět, ale musí se to brát tak, že je teprve krátce v úplně cizím prostředí tak mu nějaký ten zmatek může být prominut. Je na trenérovi, aby poznal jeho kvality Basketball
Stoupa

Stoupa

Age : 39

Noira3: no Rico nás k tý stovce docela i tlačil - fauloval, i když nemusel, ale prostě to tam nepadlo, snad příště jocolor jinak bych docela rád věděl, co se platí za kilčo, mám pocit, že střelec 100.bodu musí nějak přispět do kasičky Question