PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení

15. kolo 08.12.2007 18:00; BK Děčín - A+ Brno92:70

Poeet p?íspivku : 105
Age : 39
Registration date : 29. 06. 07

15. kolo 08.12.2007 18:00; BK Děčín - A+ Brno92:70 Empty
PříspěvekPředmět: 15. kolo 08.12.2007 18:00; BK Děčín - A+ Brno92:70   15. kolo 08.12.2007 18:00; BK Děčín - A+ Brno92:70 Icon_minitimeSat Dec 08, 2007 10:25 pm

Soupeř A plus ŽS Brno

Rozhodčí Lukeš Václav, Vondráček Marek, Karásek Jan

Komisař Hlaváček Pavel

Náš soupeř

* Střelci soupeře, individuální výkony soupeře proti našemu týmu:
Tahounem týmu je reprezentační rozehrávač Štěpán Vrubl- 15b./ut., 17 užit./ut.
Dále pivoti Novotný Pavel a Machač David oba s průměrem na utkání cca 11 bodů…

* Dlouhodobá bilance:

2006/2007: 2x výhra, 4x prohra Brno vyhrálo sérii o 3.místo 2:o

2005/2006: 4x výhra, 4x prohra BK Děčín Brno vyřadil v ČF P-O

2004/2005: 3x výhra, 6x prohra Brno vyřadilo BK Děčín v ČF P-O
2003/2004: 3x výhra, 1x prohra

* Hráči BK Děčín, kteří působili u dnešního soupeře nebo naopak, jiná zajímavost:

Wiedner Jan- působil několik sezon v BK Děčín, Pavel Prach- minulé 2 sezony působil v Brně

V poločase proběhne skutečná svatba !!

* Bilance týmů - poslední přípravné utkání:

BK Děčín: prohra v Prostějově

A+Brno: prohra doma s Ostravou

* Zranění hráčů před utkáním:

Soukup Miroslav- po plastice kolenního vazu, návrat na palubovku v měsíci prosinec, leden

Prach Pavel- zranění kotníku při tréninku 8.10., 9.10. podstoupí operaci a předpokládaná léčba je do prosince 2007

* Názor BK Děčín:

Pavel Stara (gen.manažer BK Děčín): "Náš cíl v utkání s Brnem musí být pro všechny jediný a to je vítězství. Hrajeme doma, navíc Brno má náročný program- v týdnu odehráli utkání ve Středoevropské lize a mají za sebou dlouhé cestování. Ale pozor, Brno je velmi bojovný tým, hrají týmově a to celých 40 minut. Čeká nás tedy tvrdá práce po celých 40 minut a to byl u nás problém v posledním utkání v Prostějově. Věříme, že se z toho poučíme, v týdnu jsme to s hráči společně rozebrali. Na utkání se těšíme a věříme, že nás přijde podpořit plná hala. Navíc bude k vidění v poločase skutečná svatba."

BK Děčín - A PLUS OHL ŽS Brno BC 92:70 (19:17, 42:41, 71:61)

body: Miloš Pavel 19, Kraus Lukáš 17, Balík Marek 9, Houška Pavel 9, Houška Jakub 9, Argrett Damien 9, Tanaskovič Aleksandar 8, Holanda Jiří 5, Jiráň Aleš 4, Grier Rico 3, Soukup Miroslav 0 - Vrubl Štěpán 18, Skála Jakub 13, Norwa Michal 13, Machač David 11, Novotný Pavel 5, Gajdošík Daniel 5, Wiedner Jan 5, Prachař Ivo 0, Sismilich Vladimír 0; střelba 3b.: 25/14:15/3; střelba 2b.: 35/15:50/23; TH: 25/20:24/15; doskoky: 42:25; chyby: 22:20; 5 chyb: 40. Argrett Damien - 24. Wiedner Jan; rozhodčí: Lukeš Václav, Vondráček Marek, Karásek Jan; komisař: Hlaváček Pavel; 1020 diváků; nejlepší hráč: Houška Pavel

Mgr. Zdeněk Hummel (trenér hostů): Gratuluji domácím k výkonu, i k tomu jaké složili mužstvo. Je to výborný kolektiv, který je silný na všech pozicích a má na to hrát o medaile. Co se týká nás v závěru se projevila síla lavičky.Odešli jsme fyzicky, ale po tři čtvrtiny jsme podávali solidní výkon.

Mgr. Pavel Budinský (trenér domácích): Jsem rád, že jsme vyhráli. Nebylo to jednoduché utkání. V prvním poločase jsme vedli malým rozdílem, ale rozhodlo se v tom druhém. Věděli jsme, že Brno bude klást odpor, chtěli jsme agresivně bránit po celých 40 minut. To se vyplatilo a v závěru jsme měli navrch fyzicky. Zapojili jsme do hry i lavičku. Brno bylo také jistě unavené po středečním pohárovém utkání. Rozhodla výborná střelba za tři body, i převaha na doskoky byla jasná. Brno je dobrý tým a jsem rád, že máme vítězství.

Pavel Houška (hráč domácích): V prním poločase to byl celkem vyrovnaný zápas. V druhé půlce rozhodly naše trojky a postuopně i převaha v doskakování.
Návrat nahoru Goto down
Falda

Falda

Poeet p?íspivku : 18
Registration date : 05. 07. 07

PříspěvekPředmět: Re: 15. kolo 08.12.2007 18:00; BK Děčín - A+ Brno92:70   15. kolo 08.12.2007 18:00; BK Děčín - A+ Brno92:70 Icon_minitimeSun Dec 09, 2007 3:54 pm

Brno jsme opravdu přehráli až ve 2. poločase, do té doby to byl vyrovnaný zápas, ale především díky naší špatné obraně. Ale potom už to bylo nádherné představení, ve kterém nejvíce vyčnívali Koňas s Lukym Krausem, moc se mi líbil i výkon "bratří" Houšků s Bálou, na kterých je jasně vidět, že potřebují dostávat hodně prostoru a výborné přihrávky od svých spoluhráčů. A Houšman včera měl i 5 asistencí, třeba si vymění pozici s Ricem afro flower lol! santa No uvidíme, co na to Pája Budínský. Přeji klukům hodně štěstí do Liberce. rendeer cheers Basketball