PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení

21. kolo 11.01.2008 17:50; BK Děčín : NH Ostrava - 81:85

Poeet p?íspivku : 105
Age : 39
Registration date : 29. 06. 07

21. kolo 11.01.2008 17:50; BK Děčín : NH Ostrava -  81:85 Empty
PříspěvekPředmět: 21. kolo 11.01.2008 17:50; BK Děčín : NH Ostrava - 81:85   21. kolo 11.01.2008 17:50; BK Děčín : NH Ostrava -  81:85 Icon_minitimeSun Jan 13, 2008 2:26 pm

Stuchlý M.- 13 bodů, 12 užitečnost, 43% za 3 body
Tito hráči se prosadili i v našem utkání v Ostravě, kde dominoval Ofoegbu s 34 body

* Zranění hráčů před utkáním:

Prach Pavel- zranění kotníku, operace v říjnu 2007, postupně se vrací do sestavy

Tanaskovič Aleksandar- šitá brada po utkání v Kolíně, o jeho startu se rozhodne před utkáním

Miloš Pavel- problémy s kolenem, o jeho startu se rozhodne také před utkáním

* Názor BK Děčín:

Pavel Stara (gen.manažer): „ NH Ostrava má podle našeho názoru výborný tým, který je vhodně poskládaný. Na všech pozicích disponují potřebnou kvalitou min.2 hráčů. V Ostravě jsme celkem jednoznačně prohráli a to nás dodnes mrzí. Rádi bychom Ostravě porážku vrátili a to bude naší hlavní motivací. Nečeká nás jednoduché utkání a proto spoléháme i na domácí prostředí a podporu od našich fanoušků. Na utkání se musíme kvalitně připravit po všech stránkách. Klíčem bude opět obrana a také odvaha v útoku od všech našich hráčů.“

Skóre

81:85 (20:28,35:45,60:66)
Komentář po zápase

FANTASTICKÝ MITCHELLL ZNIČIL DĚČÍN
BK Děčín – NH Ostrava 81:85

Podzimní prohra Děčína po nevýrazném výkonu v Ostravě, si žádala odvetu. Přemožitel Nymburku však má kvalitní tým, který míří vysoko. Čekal se proto tvrdý souboj. Nástup do utkání sice patřil domácímu týmu, který vedl 6:2 a také 11:4, ale vinou chyb však přišla vysoce neúspěšná pětiminutovka, kterou domácí prohráli 4:20. Ani závěr první čtvrtiny nepřinesl nic pozitivního a tak se do druhé desetiminutovky šlo se skórem 20:28. Ta začala košem Ostravy, pak se však zdálo, že Děčín zvedá hlavu. Došlo ke snížení stavu na 28:30. Ale opět přišla fáze ostravských přesností ve hře i ve střelbě a jejich náskok znovu přesáhl únosnou míru. Hosté totiž vedli 28:39. A protože děčínská hra se do konce první půle nezlepšila skončil její výsledek poměrem 35:45. Ani začátek třetí čtvrtiny nevěštil nic dobrého. Hosté zvýšili svůj náskok již na 13 bodů – 35:48. Přišla však jedna z mála světlých chvil domácího týmu. Trojky Griera a Krause a koš P.Houšky přivedly domácí tým do hry. Bylo to totiž 43:48. Hosté se však nevzdávali a díky výborné střelbě opět zvedli své vedení. Po stavu 46:55 domácí zlepšili střelbu, bohužel neubránili své soupeře a tak třetí čtvrtina skončila výsledkem 60:66. Na začátku té poslední inkasují domácí trojku. Stav 60:69 však enormní úsilí domácích přineslo ve 34.minutě 8 bodů a tak se zdálo, že by mohlo dojít k obratu. Neomylný Mitchell však nejen diriguje svůj tým, ale navíc se podílí na střelbě svého mužstva. V dalším průběhu se sice domácí několikrát přibližují k vyrovnání, to se však nikdy nepodařilo. Po 70:73 je to 71:75, poté 75:77. Poslední naděje domácích však hatí trojka Mitchella, přidal se Stuchlý a Offoegbu a nic už nevyřešil koš Pavla Houšky na který odpovídal znovu dvěma šestkami Stuchlý. Konečný výsledek tedy zní 81:85. V týmu hostí na sebe upozornilo trio Mitchell (nejlepší hráč utkání) - Offoegbu – Stuchlý, které samo se postaralo o 74 bodů svého mužstva. Děčínský tým začal se špatnou obranou a z útlumu se vymanil až v průběhu druhého poločasu. Na ostravský náskok to však nestačilo. Střelci Ostravy: MITCHELL 30 (5x3), STUCHLÝ 23, OFFOEGBU 21, UHLÍŘ, STEHLÍK a POSPÍŠIL po 3 bodech, BOHAČÍK 2. Střelci Děčína: GRIER 19 (3x3), KRAUS 15 (2x3), BALÍK 13 (2x3), HOUŠKA P. 11, ARGRETT 10, J.HOUŠKA 9, TANASKOVIČ 4. Trojky 7:9, trestné hody 16/22 : 16/23, ztráty 13:16, fauly 19:19, doskoky 33:35. Čtvrtiny 20:28, 15:17,25:21, 21:19. Před 820 diváky řídili Zachara, Galajda a Karásek. StiBium

body: Grier Rico 19, Kraus Lukáš 15, Balík Marek 13, Houška Pavel 11, Argrett Damien 10, Houška Jakub 9, Tanaskovič Aleksandar 4, Miloš Pavel 0, Prach Pavel 0, Jiráň Aleš 0, Holanda Jiří 0 - Mitchell Mike 30, Stuchlý Marek 23, Ofoegbu John 21, Pospíšil Zbyněk 3, Uhlíř Rostislav 3, Stehlík Jan 3, Bohačík Petr 2, Mužík Marek 0; střelba 3b.: 27/7:20/9; střelba 2b.: 42/22:42/21; TH: 22/16:23/16; doskoky: 33:35; chyby: 19:19; rozhodčí: Zachara Ivan, Galajda Václav, Karásek Jan; komisař: Ringsmuth Zdeněk; 820 diváků; nejlepší hráč: Mitchell Mike

Mgr. Pavel Budinský (trenér domácích): Ostrava dnes předvela velmi dobrý výkon. Trio jejich hráčů sehrálo parádní zápas. Podle mého názoru to bylo utkání Mika Mitchella, který výborně režíroval hru Ostravy po celé utkání. My jsme se dnes nemohli dostat do našeho rytmu. V prvním poločase to bylo vinou našich rozehrávačů, kdy nebyl ani jeden schopen dobře dirigovat hru. Navíc jsme měli slabou střelbu za tři body. V okamžiku kdy jsme se dostali na dostřel nás zradili i trestné hody. Gratuluji soupeři k vítězství.

PeaDr. František Rón (trenér hostů): Jsme moc rádi, že jsme dnešní zápas vyhráli. Po mynulých výsledcích jsme si řekli, že je potřeba něco změnit a to především nasazení. Proto jsme utkání začali v jiné sestavě než obvykle. Již dlouho jsem také neviděl tak dobrý výkon rozehrávače jaký dnes předvedl Mike Mitchell. Ovšem výborný výkon předveli také John Ofoegbu a Marek Stuchlý.

Marek Mužík (kapitán hostů): Hráli jsme velice koncentrovaně po celé utkání. Hlavně v obraně jsme pracovali dobře. Více bodů dali sice jen tři hráči, ale dobrý výkon podalo celé družstvo.

Pavel Prach (hráč domácích): Ostrava dnes hrála velice dobře. Porazili nás tři hráči. Velice jsme jim to usnadnili zejména obranou v první půlce. Bohužel jsme měli problém s úspěšností trojkové střelby.

Registration date : 03. 07. 07

PříspěvekPředmět: Re: 21. kolo 11.01.2008 17:50; BK Děčín : NH Ostrava - 81:85   21. kolo 11.01.2008 17:50; BK Děčín : NH Ostrava -  81:85 Icon_minitimeSun Jan 13, 2008 5:49 pm

zápas celkem pěkný, ale samotný výkon našich dost hrozný...v první půlce mi přišlo, jak kdyby to hráli snad poprvé, rozehrávka neskutečně vázla a i Rico byl mimo, naštěstí pak začal střílet a padalo to tam...ten Mitchel podal excelentní výkon, to se musí nechat, udělal si z našich trhací kalendář geek ale tak snad se z toho borci ponaučej a po povinné výhře v UL dáme doma Nový Jičín
BigB3n
Admin
BigB3n

Age : 39

PříspěvekPředmět: Re: 21. kolo 11.01.2008 17:50; BK Děčín : NH Ostrava - 81:85   21. kolo 11.01.2008 17:50; BK Děčín : NH Ostrava -  81:85 Icon_minitimeMon Jan 14, 2008 9:29 am

Mitchell zahral opravdu hodne dobrej zapas, nejdriv jsem si myslel, ze je to spatnou obranou Rica, ale kdyz mu tam padali nektery strely i po tom co Rico v obrane pridal, tak se s tim moc delat nedalo. Spis se melo davat vetsi pozor na Ofoegba se Stuchlym (tohohle obzvlast nesnasim, to jeho prihravani faulu a pak nastavi stolicku Housmenovi...No ) No nic se neda delat. Chce to, aby prece jen zlepsili obranu. V Usti to snad bude bez nervu a pak se pokusit doma udelat Jicin Basketball
Čaky

Čaky

Poeet p?íspivku : 18
Registration date : 30. 06. 07

PříspěvekPředmět: Re: 21. kolo 11.01.2008 17:50; BK Děčín : NH Ostrava - 81:85   21. kolo 11.01.2008 17:50; BK Děčín : NH Ostrava -  81:85 Icon_minitimeTue Jan 15, 2008 6:13 pm

K zápasu se už vracet nechci.......... Sad Nic jinýho, než vítězství v Ústí ani nepřichází v úvahu..... A pak doufejme, že Válec dá doma NJ a třeba i Prostějov, kluci na to mají..... Hlavně, už porážet ty, který porážet musíme.... viz. Sadská affraid