PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení

29. kolo 16.02.2008 18:00; BK Děčín : BK Sadská - 100:70

Poeet p?íspivku : 105
Age : 39
Registration date : 29. 06. 07

29. kolo 16.02.2008 18:00; BK Děčín : BK Sadská - 100:70 Empty
PříspěvekPředmět: 29. kolo 16.02.2008 18:00; BK Děčín : BK Sadská - 100:70   29. kolo 16.02.2008 18:00; BK Děčín : BK Sadská - 100:70 Icon_minitimeSun Feb 17, 2008 1:11 pm

Soupeř BK Sadská

Rozhodčí Lukeš Václav, Vondráček Marek, Smetana Jiří

Komisař Cígler Vilém

Náš soupeř

* Střelci soupeře, individuální výkony soupeře proti našemu týmu:

Lyle T. (USA)- 16 b./záp., 17 užit./záp.
Mujagič D. (CRO)- 15 b./záp., 12 užit./záp.
Dále v posledních utkáních má výbornou formu Luboš STRIA.

* Zranění hráčů před utkáním:

Marek Balík- těžký výron kotníku a následně operace, kterou se zjistilo poškození vazů.. Doba léčby se odhaduje na 6 týdnů + rehabilitace. Podobné zranění měl letos Pavel Prach a chyběl 3 měsíce.

* Názor BK Děčín:

Pavel Stara(gen.manažer): „BK Sadská je na vítězné vlně, vyhrála poslední 4 utkání a to ji katapultovalo již na 7.místo tabulky, zajišťující play-off. Sadská je letos jiným týmem a pod taktovkou trenéra Forejta našla svoji tvář. Tým je vhodně doplňován a má svoji kvalitu, hlavně v ofenzivní činnosti. Poslední utkání hraje výborně např. Luboš Stria. Z našeho pohledu nás čeká složité utkání a musíme se na něj kvalitně připravit. Budeme hrát proti 7. celku tabulky a navíc máme Sadské co vracet. Našim úkolem není pouze potvrdit výhru z Pardubic, ale potvrdit i výkon. Na utkání se těšíme, věříme, že i naši fanoušci a že společně oslavíme vítězství.“

Skóre

100:70 (25:19,51:37,77:49)
Komentář po zápase

POTVRDILI VZRŮSTAJÍCI FORMU
BK Děčín – BK Sadská 100:70
Sadská je týmem bez bázně a hany a díky posledním úspěchům zaujala dokonce sedmé místo v tabulce a bojuje tak o účast v play-off. Děčínští chtěli potvrdit zlepšení formy a revanžovat se za tříbodovou prohru v Sadské.
První minuty nabídly poměrně vyrovnanou partii. Oba týmy poměrně úspěšně střílely a po průběhu od 7:5, přes 14:10 a 20:12 dospěla první čtvrtina ve svižném tempu ke stavu 25:19. Úvodní minuty druhé čtvrtiny patřily hostům, kteří rychle změnili stav na 25:24, resp. 27:26. Světlejší chvilka v děčínské hře přinesla trojky PRACHA a GRIERA a střelu ARGRETTA, což znamenalo výraznější vedení – 35:26. V dalším průběhu tohoto dějství se však vyskytlo více děčínských chyb, které hosté trestali. Teprve v samém závěru prvního poločasu koše SOUKUPA, J.HOUŠKY a KRAUSE spolu s trojkou GRIERA přinesly výraznější vedení domácího týmu, neboť poločas skončil 51:37. Do třetí čtvrtiny vtrhli Děčané do hry jako uragán. Pět bodů GRIERA a stejný počet J.HOUŠKY zvedlo náskok již na 24bodů – 61:37. Přispěla k tomu i výrazně zlepšená obranná hra. Kolem 25.min. přišla na domácí celek slabší chvilka, kterou hosté využili ke vstřelení 7 bodů. Jejich přechodný nápor však zarazil nejprve MILOŠ trojkou a když se přidal i Pavel HOUŠKA byl náskok domácích opět výraznější – 70:45. Škoda jen, že další zbytečné chyby nahrávaly hře Sadské, která je však nedokázala patřičně využít. Na konci 30.min. byl stav utkání 77:49. Poslední desetiminutovku uvedl koš PRACHA, hosté odpovídali především přesnými šestkami a díky rozhárané hře domácích snížili náskok Děčína o více jak 6 bodů.
Koncovku však ovládla znovu základní pětka děčínského týmu, který v průběhu posledních 50ti vteřin trojkami SOUKUPA a GRIERA a šestkami P.HOUŠKY dovedl zápas ke konečnému výsledku 100:70. Hosté předvedli rychlou hru, jejich střeleckou kvalitu však postupně eliminovala zlepšující se obrana domácích.
Nejlepšími hráči hostujícího celku byli i po střelecké stránce LYLE a SMITH. V týmu Děčína se uplatnili především oba HOUŠKOVÉ, z nichž JAKUB byl vyhlášen nejlepším hráčem. Střelecky se uplatnili i trojkaři MILOŠ, PRACH a výkonem rostoucí GRIER. Také ostatní podali odpovídající výkon.

body: Miloš Pavel 17, Grier Rico 16, Houška Pavel 15, Houška Jakub 15, Prach Pavel 13, Kraus Lukáš 11, Soukup Miroslav 7, Argrett Damien 6, Jiráň Aleš 0, Tanaskovič Aleksandar 0, Holanda Jiří 0 - Lyle Timothy 23, Smith Jason 17, Špička David 7, Sýkora Matěj 6, Procházka Ondřej 5, Šušák Michal 4, Stria Luboš 3, Hubálek Michal 3, Mujagič Denis 2, Trnka Jiří 0; střelba 3b.: 26/13:23/8; střelba 2b.: 38/21:34/16; TH: 27/19:16/14; doskoky: 40:23; chyby: 17:22; 5 chyb: 37. Stria Luboš; rozhodčí: Lukeš Václav, Vondráček Marek, Smetana Jiří; komisař: Zelinka Vladimír; 950 diváků; nejlepší hráč: Houška Jakub

Karel Forejt (trenér hostů): Mě nezbývá nic jiného než pogratulovat Děčínu, přehrál nás ve všech činnostech. Věděli jsme, že nám domácí budou chtít oplatit porážku na naší palubovce. Děčín hrál stejně jako v Pardubicích velice dobře, ale nijak nás nepřekvapil. My jsme v některých částech hráli špatně. Podle technického zápisu je jasně vidět, že jsme měli pouze dva konkurence schopné hráče a to bylo na domácí málo. Nemuhu družstvu odepřít snahu a musíme na tento zápas co nejrychleji zapomenout.

Mgr. Pavel Budinský (trenér domácích): Jsem rád, že jsme toto utkání zvládli, protože to byl druhý zápas v rychlém sledu. Dobře jsme se připravili a hráči hráli velice inteligentně. O výsledku rozhodl konec první půle a výborný nástup do druhé půlky. Těší mne, že jsme hráli týmově o tom svědčí pohled do statistik. Jsem spokojen s posledními výkony v těchto dvou důležitých zápasech.

Michal Šušák (kapitán hostů): Trenéři řekli vše důležité. Já jsem se na zápas samozřejmě těšil a chtěli jsme potvrdit poslední dobré výkony, ale to se vůbec nepovedlo. Musíme to hodit za hlavu a připravit se na další zápasy.

Jakub Houška (kapitán domácích): Po zápase v Liberci jsme si s klukama a s trenérem promluvili v šatně. Řekli jsme si, že musíme předvádět uplně jiné výkony než právě v Liberci. Do tréninků dáváme velkou energii a to se nám povedlo přenést i do posledních dvou zápasů a to je ná výkonech vidět. Musí se nám to dařit dál a pak bude naše forma stoupat.

Registration date : 03. 07. 07

PříspěvekPředmět: Re: 29. kolo 16.02.2008 18:00; BK Děčín : BK Sadská - 100:70   29. kolo 16.02.2008 18:00; BK Děčín : BK Sadská - 100:70 Icon_minitimeSun Feb 17, 2008 8:51 pm

tak dobré to bylo...všichni Pavlové se dostali do slušné formy a padá jim to pěkně z dálky...bohužel mimo formu mi přijde poslední dobou Argrett a Tanaskovič, je to vidět i na prostoru, který dostávají od Budi
Čaky

Čaky

Poeet p?íspivku : 18
Registration date : 30. 06. 07

PříspěvekPředmět: Re: 29. kolo 16.02.2008 18:00; BK Děčín : BK Sadská - 100:70   29. kolo 16.02.2008 18:00; BK Děčín : BK Sadská - 100:70 Icon_minitimeMon Feb 18, 2008 12:29 am

Přesně tak, Damien tápe, už od Vánoc to s ním jde dolu, snad se zvedne ... Rico se už zase do toho začíná dostávat... a houšmen má poslední dobou vynikající formu, je radost koukat na jeho hru, to samé Pavka, to je bojovník jak se patří a Gigi to samé... cheers cheers cheers
Falda

Falda

Registration date : 05. 07. 07

PříspěvekPředmět: Re: 29. kolo 16.02.2008 18:00; BK Děčín : BK Sadská - 100:70   29. kolo 16.02.2008 18:00; BK Děčín : BK Sadská - 100:70 Icon_minitimeThu Feb 21, 2008 8:06 pm

Bomba zápas, Kouba bojoval jak lev, jako kdyby ho snad bránil zase Nowitzki lol! santa Basketball Moc pěknej výkon, akorát Saša a Damien, jak už bylo řečeno, se musí trochu zmátořit, po těch svátcích nic moc, ale já věřím, že se vrátí do normálu a bude to zase v pohodě. farao Cool cheers